Logowanie do Panelu Klienta
Informacje
Kupiłeś licencję od naszego Dealera?
Utwórz Konto Klienta wpisując
       numer zakupionej licencji:
Współpraca Dealerska

Program współpracy dealerskiej to oferta skierowana przede wszystkim do osób oraz firm:
  • działających w otoczeniu rolnictwa,
  • posiadających kontakty w gospodarstwach rolnych,
  • zajmujących się obsługą informatyczną klientów branży rolnej.

Współpraca dealerska pozwala osiągnąć znaczne korzyści
- nawet bez ponoszenia kosztów!

Jak to wygląda?

Jako nasz Dealer sprzedajesz swoim klientom programy AgroAsystent, ZOOTECHNIK Bydło i AgroPomiarGPS oraz gotowe Zestawy GPS do samodzielnych pomiarów powierzchni.

Licencje dealerskie oraz Zestawy GPS do dalszej odsprzedaży możesz w szybki i wygodny sposób zamówić przez Internet.

Teraz ceny licencji dealerskich są jeszcze niższe! Dzięki temu za sprzedaż jednej licencji swojemu klientowi możesz zarobić od kilkuset złotych netto w górę - Ty sam decydujesz po jakiej cenie sprzedajesz nasze programy.

Oferujemy Tobie nieodpłatnie po jednej licencji naszych programów - do wykorzystania w celach pokazowych i szkoleniowych, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

To nie wszystko - możemy także przeszkolić Ciebie lub Twoich pracowników z obsługi i prezentacji programu Twoim klientom. Szkolenie w naszej siedzibie jest bezpłatne, w przypadku jego organizowania w innym miejscu, koszt jest określany indywidualnie. Szkolenie nie jest wymagane. Jeżeli wystarczają Ci nasze materiały instruktażowe, nie musisz przechodzić szkolenia.

Nie wymagamy od Ciebie angażowania własnych środków finansowych - zakupu licencji dealerskiej możesz dokonać po otrzymaniu zapłaty od swojego klienta.

Stawiamy jeden warunek - musisz prowadzić działalność gospodarczą. Jeżeli sam nie masz zarejestrowanej działalności, w Twoim imieniu Umowę Dealerską może podpisać ktoś inny. Kwestia rozliczeń z tą osobą leży po Twojej stronie.

Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę dealerską, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Wówczas prześlemy Ci szablon Umowy Dealerskiej wraz z cennikiem licencji dealerskich.Oferty inne
Masz kontakt z rolnikami?
Zostań Dealerem AgroPower!
szczegóły
Queries: 5 / Errors: 0