Logowanie do Panelu Klienta
Informacje
Kupiłeś licencję od naszego Dealera?
Utwórz Konto Klienta wpisując
       numer zakupionej licencji:
O firmie
Misja AgroPower
Tworzenie najwyższej jakości oprogramowania dla rolnictwa oraz oprogramowania dedykowanego dla biznesu, przy czynnej współpracy z Klientami, w celu dostarczenia wydajnych narzędzi i rozwiązań informatycznych usprawniających codzienną pracę i obniżających koszty funkcjonowania.
Wizja AgroPower
Pragniemy sukcesywnie wzbogacać ofertę naszych produktów i usług w celu osiągnięcia pozycji znanego z profesjonalizmu i cieszącego się rosnącym zaufaniem usługodawcy dla sektora rolno-spożywczego. Dążymy do wyposażenia instytucji edukacyjnych w informatyczne narzędzia dydaktyczne, pomagające kształcić nowe pokolenia producentów rolnych.
Nasze Wartości
  • Cenimy naszych Klientów i Partnerów, zapewniamy im obsługę na najwyższym poziomie
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Cenimy innowacje, kreatywność i profesjonalizm
Małe i wielkie Sukcesy
Program „ZOOTECHNIK Bydło” otrzymał wyróżnienie w kategorii Innowacyjne rozwiązanie IT roku 2008 w organizowanym przez Microsoft prestiżowym konkursie Aplikacja Roku.
AgroPower rozbudowuje swoją sieć lokalnych Dealerów i Partnerów oraz podejmuje współpracę z innymi podmiotami działającymi w branży rolnej. Programy firmy wykorzystywane są już przez kilkaset podmiotów w Polsce – zarówno małe gospodarstwa jak i duże firmy rolne. „AgroPomiarGPS” stosowany jest także przez kontrolerów wniosków o dopłaty bezpośrednie oraz urzędników gmin wiejskich sprawdzających deklaracje podatków gruntowych. Wiele szkół o profilu rolniczym wyposażyło swoje sale komputerowe w „AGRONOMA” i „ZOOTECHNIKA”.

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy.
Oferty inne
Masz kontakt z rolnikami?
Zostań Dealerem AgroPower!
szczegóły
Queries: 5 / Errors: 0